شرایط خرید - انتشاراتی دات کام

انتشاراتی دات کام
مرجع کتب و پروژه و مقاله و سوالات ارشد دکتری و استخدامی و گزارش کار و طرح های توجیهی

آخرین به روز رسانی : سه شنبه, ۴ آبان ۱۴۰۰

کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی موظف بوده قبل از خرید از سایت انتشاراتی دات کام | Entesharati.com  قوانین درج شده در این صفحه را مطاله نمایند.
خرید از سایت انتشاراتی دات کام | Entesharati.com به منزله پذیرفتن این قوانین بوده و خریدار ملزم به رعایت آن میباشد.


۱-
کلیه محصولات اعم از پروژه ها – گزارش کار ها – کتب و جزوات آموزشی – مقالات – نرم افزارها و … تنها جنبه آموزشی داشته و هرگونه استفاده تجاری و غیرآموزشی از آنها ممنوع بوده و گروه انتشاراتی دات کام | Entesharati.com هیچگونه مسئولیتی در قبال استفاده های غیرآموزشی از آنها ندارد و مسئولیت آن بر عهده استفاده کننده می باشد.

۲- کلیه محصولات ارائه شده اعم از پروژه ها – گزارش کار ها – کتب و جزوات آموزشی – مقالات – نرم افزارها و … توسط گروه انتشاراتی دات کام | Entesharati.com گردآوری و تدوین شده است و هرگونه کپی برداری-تکثیر و فروش این محصولات ممنوع بوده و متخلفین مورد پیگرد قانونی قرار میگیرند.

۳- هدف از ارائه پروژه ها – گزارش کارها – کتب و جزوات آموزشی و … تنها آموزش بوده و سعی نموده ایم این محصولات را به عنوان منبعی برای تهیه و تدوین پروژه ها و گزارش کارها – کتب و جزوات آموزشی و … در اختیار دانشجویان و مهندسان قرار دهیم و گروه انتشاراتی دات کام | Entesharati.com هیچگونه مسئولیتی در قبال سوء استفاده های احتمالی از آنها ندارد و مسئولیت آن بر عهده استفاده کننده می باشد.

 

فروشنده = واحد فروش اینترنتی گروه انتشاراتی دات کام | Entesharati.com
خریدار = شخص حقیقی یا حقوقی

۱- فروشنده متعهد می گردد از اطلاعات شخصی و فردی خریدار، در حد اختیار و توان مراقبت نموده و این اطلاعات را کاملاً محرمانه تلقی نماید و به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی مگر بامجوز رسمی و قانونی ارائه نگردد.

۲- فروشنده هیچگونه مسئولیتی در قبال عدم سازگاری محصول خریداری شده با سخت افزار و نرم افزار سیستم شخص خریدار را ندارد.

۳- فروشنده مسئول آموزش و نحوه کار با محصول خریداری شده نمی باشد.

۴- با توجه به ماهیت محصولات ارایه شده که بصورت فایل میباشد ، امکان بازگرداندن محصولات خریداری شده یا وجه آن به هیچ عنوان وجود ندارد.

۵- خریداران محصولات گروه انتشاراتی دات کام | Entesharati.com حق هیچگونه دخل و تصرف،کپی برداری،تکثیر و فروش محصولات را ندارند و متخلفین مورد پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.

 

گروه انتشاراتی دات کام | Entesharati.com می‌تواند در هر زمان بدون اطلاع قبلی، در متن این قوانین تغییر ایجاد کند.
این وظیفه شماست که با مراجعه مداوم به این متن، از تغییرات آن مطلع شوید در غیر این صورت تمام پیامدهای احتمالی آن بر عهده شما می باشد.