معرفی سیستم همکاری در فروش | انتشاراتی دات کام

انتشاراتی دات کام
مرجع کتب و پروژه و مقاله و سوالات ارشد دکتری و استخدامی و گزارش کار و طرح های توجیهی

آخرین به روز رسانی : سه شنبه, ۸ مهر ۱۳۹۹

همکاری در فروش انتشاراتیآیا می دانید کسب درآمد در سایت انتشاراتی چقدر آسان است؟

آیا می دانید افراد زیادی در سایت انتشاراتی با بکار بردن روشهای ساده تبلیغاتی دارای یک درآمد خوب و معقول هستند؟

شما فقط کافی است به صورت کاملا رایگان در بخش بازاریابی ثبت نام کنید و در پایان لینک همکاری را بزنید و در مکانهای پربازدید در اینترنت تبلیغ کنید و یا بنر سایت ما را در سایت یا وبلاگ خود قرار دهید !

اگر صاحب سایت یا وبلاگ هستید فرصت مناسبی برای تبلیغ در اختیار دارید. می توانید با گذاشتن بنر سایت ما و یا درج لینک بازاریابی در سایت یا وبلاگتان با عناوین مناسب، اقدام به بازاریابی و فروش خدمات و در نتیجه کسب درآمد نمایید.

هر گاه یک مشتری با کلیک بر روی بنر ما و یا لینک بازاریابی شما وارد سایت انتشاراتی شود و یک سفارش جدید می دهند، درصدی از قیمت آن سفارش (پورسانت محصول) به حساب شما افزوده می شود. مثلا اگر آن محصول ۲۵۰٫۰۰۰ تومان قیمت داشته باشد و پورسانت آن ۳۰% باشد، بنابراین ۷۵٫۰۰۰ تومان به حساب شما افزوده می شود.

توجه: حتی بعد از گذشت یک هفته اگر کاربری از سایت یا وبلاگ شما وارد سایت انتشاراتی شده باشد و اقدام به خرید محصولی نماید ، پورسانت و کارمزد فروش آن محصول به شما تعلق میگیرد.

 

لینک بازاریابی لینکی است که مختص شماست و بوسیله کد اختصاصی شما مشخص می شود. هروقت کسی روی آن کلیک کنید و بوسیله آن وارد سایت انتشاراتی شود، مشخص می شود که این بازدیدکننده از طرف شما به سایت معرفی شده است و اگر خریدی انجام دهد، پورسانت خریدش به شما می رسد.

همکاری در فروش انتشاراتی

در مورد لینک بازاریابی: (نمونه: https://www.entesharati.com/?ref=2)

این لینک بیانگر آن است که شخصی با کد ۲ به عنوان همکار و بازاریاب با ما فعالیت می کند. چنانچه یک مشتری بر روی این لینک کلیک نماید و وارد بخش سفارش آن محصول شود و در نهایت محصول را سفارش دهد ۱۰ درصد قیمت آن محصول، به حساب کد ۲ در سایت انتشاراتی افزوده می شود. جالب است بدانید اگر آن مشتری در آن لحظه محصول دیگری را نیز انتخاب نماید باز هم به حساب کد ۲ به عنوان معرف وی ثبت خواهد شد و در صورت سفارش آن محصول، پورسانت آن به کد ۲ تعلق می گیرد و جالبتر اینکه حتی بعد از گذشت یک هفته اگر کاربری از سایت یا وبلاگ شما وارد سایت انتشاراتی شده باشد و اقدام به خرید محصولی نماید ، پورسانت و کارمزد فروش آن محصول به شما تعلق میگیرد.

 

درخواست واریز به حساب بانکی:

شما می توانید در هر زمان با ورود به سیستم، دکمه دریافت وجه را کلیک نمایید. حداکثر تا انتهای همان روز ، مبلغ ، به حساب بانکی شما واریز می شود. جهت درخواست، لازم است مبلغ قابل برداشت شما حداقل ۱۰,۰۰۰ تومان باشد.

همکاری در فروش انتشاراتی

ثبت نام در سیستم بازاریابی انتشاراتی